O nás2020-04-19T14:19:39+02:00

O NÁS

Kdo jsme a čím se zabýváme?

Jsme sehraný tým lidí, kteří se už více než dvě desítky let pohybují v prostředí památek, produkce kulturních akcí a vývoji speciálních multimediálních efektů. Dohromady tvoříme nejen výstavy, ale i řadu dalších projektů, které každoročně přilákají statisíce návštěvníků.

V čem všem máme prsty?

Produkce vlastních výstav

Produkujeme velké množství jedinečných výstav, které každý rok přilákají stovky tisíc nášvětvníků. Od menších projektů až po velké multimediální expozice.

www.putovnivystavy.cz      www.ceskekorunovacniklenoty.cz

www.objevujpamatky.cz

Jediná celostátní platforma, která na svém webovém portálu, dvou sociálních sítích, v každoroční tištěné brožuře a formou rozličných mediálních kampaní prezentuje a propaguje soukromé, obecní, městské, krajské a církevní kulturní nebo technické památky. Zároveň projekt slouží jako informační navigátor pro plánování výletů a akcí pro širokou veřejnost.

 www.objevujpamatky.cz

Letohrádek Mitrovských v Brně

Poslední brněnský a moravský letohrádek vystavěný koncem 18. století pro Antonína Arnošta Mitrovského v přechodném stylu Ludvíka XVI. slouží od konce roku 2007 jako atraktvní místo pro pořádání kulturních akcí – malých i velkých výstavních projektů a koncertů – nebo svatebních obřadů a hostin, dále firemních a soukromých akcí. V interiéru se nachází unikátní freskový sál, jehož výzdoba představuje exotické krajiny, faunu a flóru.

www.letohradekbrno.cz

Multimediální efekty

Aby všechny naše projekty byly technicky vždy na naprosté špičce, máme vlastní multimediální dílnu, kde se připravují všechny speciální efekty. Vyvíjíme nejen vlastní obsah, ale HW řešení včetně osvětlení, videomappingu, hologramů a všech multimediálních prvků. Naše mediaservery RAMOS pohánějí speciální AV prvky v mnoha zábavních parcích světa.

Produkce akcí

Pořádáme velké množství kulturních akcí, jako jsou koncerty, módní show a nejrůznější společenské události. Zároveň jsme i kompletními dodavateli technického zabezpečení a zajišťujeme stavbu pódií a mol, ozvučení, osvětlení, video LED obrazovky a projekce. Nechybí ani fotografická a videoprodukce. Naše modelingová agentura REAmodels zároveň pro komerční klienty hledá i zajímavé tváře a vychovává nové modelky pro naše módní přehlídky.

www.reamodels.cz    www.reaproduction.cz

Podpora památek

Neustále pracujeme na nových způsobech jak podpořit české památky a jejich návštěvnost. Už brzy vám zde představíme náš nový unikátní projekt, který doufáme zaujme spoustu dalších návštěvníků a dá jim nový impuls k dalším návštěvám památek.